„Mažeikiai“ užbaigė sezoną pralaimėjimu Šilutėje (4)

„Mažeikiai“ baigė sezoną
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniavę „Mažeikiai“ užbaigė sezoną. Aštuntfinalio serijos trečiose rungtynėse žemaičiai pralaimėjo „Šilutės“ ekipai rezultatu 78:83 (24:23, 23:24, 13:16, 18:20).

Pirmajame kėlinyje nei vienai ekipai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo, tad sužaidus pusę ketvirčio rezultatas buvo lygus (8:8), o kėlinys baigėsi mažeikiškiams pirmaujant vienu tašku (24:23).

Antrąjį kėlinį „Mažeikiai“ pradėjo atkarpa 5:0 ir padidino pranašumą iki šešių (29:23). Likus žaisti dvi minutes pirmojoje rungtynių pusėje, svečiai iš Mažeikių vis dar pirmavo penkiais taškais 45:40, tačiau šilutiškiai atsakė atkarpa 2:7 ir išlygino rezultatą (47:47).

Antrąją pusę šeimininkai pradėjo atkarpa 6:12 ir susikrovė šešių taškų pranašumą (53:59). Iki trečiojo kėlinio pabaigos mažeikiškiai sugebėjo atsilikimą sumažinti iki trijų (60:63).

Paskutinįjį ketvirtį mažeikiškiai pradėjo atkarpa 4:0 ir persvėrė rezultatą (64:63). Šeimininkai atsakė 7:16 ir atitrūko aštuoniais taškais (71:79). „Mažeikiai“ deficitą ištirpdė iki dviejų (77:79), tačiau to nepakako. Mažeikiškiams teko pripažinti „Šilutės“ pranašumą rezultatu 78:83.

Šios rungtynės „Mažeikių“ ekipai buvo paskutinės, tad klubas dėkoja krepšininkams už išlietą prakaitą, treneriui ir patiems ištikimiausiems komandos sirgaliams!

„Mažeikiai“: Ernestas Bružas 17, Arūnas Mikalauskas 14, Aidas Einikis, Rytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas po 12, Kostas Jonuška 7, Justinas Olechnavičius 4.

„Šilutė“: Simas Raupys 21, Brian Steven Wanamaker 16, Ulysses Thomas III ir Aurelijus Pukelis po 13, Arvydas Eitutavičius 9, Modestas Žaunieriūnas 4, Tomas Zdanavičius 3, Gvidas Galinauskas ir Darius Kibildis 2

2017-03-07 20:22