„Mažeikiai“ namuose nesugebėjo išlyginti aštuntfinalio rezultato (0)

Rezultatyviausias komandoje Mantas Šerkšnas (16 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantiems „Mažeikiams“ nepavyko išlyginti aštuntfinalio rezultato. Namuose žaidę žemaičiai nusileido „Šilutės“ ekipai rezultatu 66:85 (7:20, 27:22, 10:27, 22:16).

Pirmąjį kėlinį „Šilutė“ pradėjo dviem tolimais metimais, o iki kėlinio vidurio jau pirmavo septynių taškų skirtumu (7:14). Po minutės pertraukėlės „Mažeikiai“ ir toliau strigo puolime, o svečiai iš Šilutės pelnė dar šešis taškus ir pirmąjį ketvirtį užbaigė pirmaudami trylikos taškų skirtumu (7:20).

Iki antrojo ketvirčio vidurio mažeikiškiai sumažino atsilikimą iki aštuonių (22:30) ir jį išlaikė iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos, kuri baigėsi rezultatu 34:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje Ernestas Bružas smeigė tritaškį ir priartino mažeikiškius iki penkių taškų (37:42), tačiau šilutiškiai surengė atkarpą 7:27 ir užbaigė trečiąjį ketvirtį pirmaudami dvidešimt penkių taškų skirtumu (44:69).

Paskutiniajame ketvirtyje mažeikiškių puolimas ir toliau strigo, o tuo naudodamiesi svečiai padidino pranašumą iki dvidešimt septynių (49:76). „Mažeikiai“ surengė atkarpą 6:0 ir deficitą apmažino iki dvidešimt vieno (55:76). Rungtynės baigėsi rezultatu 66:85.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 16, Rytis Biliartas 11, Ernestas Bružas ir Arūnas Mikalauskas po 10, Kostas Jonuška ir Tomas Miškinis po 6, Justinas Olechnavičius 4, Aidas Einikis 3.

„Šilutė“: Ulysses Thomas III 20, Arvydas Eitutavičius 12, Brian Steven Wanamaker 10, Modestas Žaunieriūnas 9, Gvidas Galinauskas ir Aurelijus Pukelis po 8, Simas Raupys 7, Augustas Šuliauskas ir Adomas Vitkauskas po 4, Darius Kibildis 3.

2017-03-04 19:24