„Mažeikiai“ atkrintamąsias pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu (0)

Rezultatyviausias komandoje Mantas Šerkšnas (15 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ atkrintamųjų etapą pradėjo triuškinama nesėkme. Išvykoje rungtyniavę mažeikiškiai nusileido „Šilutės“ ekipai rezultatu 69:97 (13:24, 12:34, 22:23, 22:16) ir tarpusavio dvikovoje atsilieka 0:1.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 2:12 ir susikrovė dešimties taškų pranašumą. „Mažeikiai“ priartėti nesugebėjo, o „Šilutė“ pirmąjį ketvirtį užbaigė pirmaudama vienuolikos taškų skirtumu (13:24).

Antrajame ketvirtyje „Šilutė“ tęsė spurtą, kėlinio viduryje komandas skyrė dvidešimt taškų (18:38). Pirmoji rungtynių pusė baigėsi šeimininkams pirmaujant triuškinančiu skirtumu (25:58).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai nestabdė ir iki kėlinio vidurio susikrovė keturiasdešimt trijų taškų pranašumą (34:77). „Mažeikiai“ surengė atkarpą 13:4 ir sumažino deficitą iki trisdešimt keturių (47:81).

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo padidindami atotrūkį iki trisdešimt šešių (50:86). Iki rungtynių pabaigos „Mažeikiai“ atsilikimą sumažino iki dvidešimt aštuonių (69:97).

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 15, Aidas Einikis 13, Arūnas Mikalauskas 8, Kostas Jonuška, Tomas Miškinis ir Ernestas Bružas po 6, Justinas Olechnavičius ir Rytis Biliartas po 5, Domantas Tiška 3, Robertas Žibikas 2.

„Šilutė“: Darius Kibildis 14, Brian Wanamaker 13, Ulysses Thomas III 11, Aurelijus Pukelis ir Tomas Zdanavičius po 10, Simas Raupys ir Gvidas Galinauskas po 9, Modestas Žaunieriūnas 8, Arvydas Eitutavičius 6, Adomas Vitkauskas 3, Erikas Mikužis ir Augustas Šuliauskas po 2.

2017-03-02 19:54