„Mažeikiai“ reguliarųjį sezoną užbaigė skambia nata (0)

Reguliarusis sezonas užbaigtas pergale
Nuotr.: gintarasmockus.lt

„Mažeikiams“ (15-23) paskutinėse reguliariojo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse pavyko sustabdyti įsibėgėjusius autsaiderius. Aloyzo Rudžio auklėtiniai namuose 97:88 (27:29, 21:25, 26:15, 23:19) nugalėjo Molėtų „Ežerūną“ (12-26).

Pirmajame ketvirtyje svečiai iš Moletų susikrovė dešimties taškų pranašumą (17:27), tačiau „Mažeikiai“ atsakė spurtu 10:2 ir kėlinį užbaigė atsilikdami dviejų taškų skirtumu (27:29).

Antrajame ketvirtyje ekipos keitėsi pirmaujančiųjų vaidmenimis, o sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus - 43:43. Molėtiškiai antrąjį kėlinį užbaigė pirmaudami šešių taškų skirtumu (48:54).

Trečiąjį ketvirtį mažeikiškiai pradėjo atkarpa 13:7 ir išlygino rezultatą (61:61), o vėliau jį persvėrė ir nutolo penkių taškų skirtumu (67:62). Iki kėlinio pabaigos šeimininkai išlaikė penkių taškų pranašumą (74:69).

Ketvirtąjį kėlinį „Mažeikiai“ pradėjo atkarpa 9:6 ir padidino atotrūkį iki aštuonių (83:75), tačiau svečiai atsakė atkarpa 1:7 ir priartėjo iki dviejų taškų (84:82). Aistringai sirgalių palaikomi šeimininkai surengė atkarpą 13:6 ir susikrovė devynių taškų pranašumą (97:88).

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas (2/3 tritašk.) ir Kostas Jonuška po 22, Justinas Olechnavičius po 17, Ernestas Bružas 12, Mantas Šerkšnas 11, Tomas Miškinis 8, Robertas Žibikas 5.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 22, Raimundas Ambrulaitis 15 , Marius Pociukonis ir Albertas Valiulis po 12, Pranas Skurdauskas 9, Ignas Repčys 8, Eimantas Narušis 7, Kristijonas Kirlys 3.

2017-02-25 19:34