„Mažeikiai“ užsitikrino vietą atkrintamųjų etape (0)

Rytis Biliartas rezultatyviausias komandoje (23 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Aloyzo Rudžio treniruojami mažeikiškiai išvykoje tik rungtynių pabaigoje palaužė JSK rezultatu 82:80 (18:26, 22:20, 19:17, 23:17).

Rungtynės šeimininkai pradėjo atkarpa 5:16 ir susikrovė vienuolikos taškų pranašumą. „Mažeikiai“ atsakė tuo pačiu ir rezultatą išlygino (17:17), tačiau JSK ekipa vėl spurtavo 1:9 ir pirmąjį kėlinį užbaigė pirmaudami aštuonių taškų skirtumu (18:26).

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo šeimininkai, ketvirčiui įpusėjus komandas skyrė 17 taškų skirtumas (27:44). „Mažeikiai“ atkarpa 13:2 deficitą sumažino iki šešių (40:46).

Trečiajame kėlinyje „Mažeikiai“ išlygino rezultatą - 52:52, bet iki ketvirčio pabaigos šeimininkai išlaikė keturių taškų atotrūkį (59:63).

Ketvirtajame ketvirtyje Aidas Einikis tritaškiu metimu išvedė svečius į priekį (66:65). Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms ir 19 sekundžių „Mažeikiai“ po Manto Šerkšno metimo pirmavo 73:68, tačiau tuomet namuose žaidę Jonavos krepšininkai ėmė mažinti deficitą. Likus žaisti šešiolika sekundžių rezultatas buvo lygus - 79:79, tačiau Ernesto Bružo tritaškis leido svečiams susikrauti trijų taškų pranašumą. Šeimininkai turėjo galimybę rezultatą išlyginti, tačiau tik vienas iš dviejų Raimundo Žuklevičiaus baudų metimų pasiekė tikslą, o po atkovoto kamuolio mestas metimas buvo netaiklus. „Mažeikiai“ šventė pergalę rezultatu 82:80.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 23, Ernestas Bružas 22, Aidas Einikis 17, Kostas Jonuška 8, Mantas Šerkšnas 7, Justinas Olechnavičius ir Tomas Miškinis po 2, Robertas Žibikas 1.

JSK: Ričardas Verbickas 20, Mykolas Dieninis 15, Lukas Grabauskas 11, Raimundas Žuklevičius 9, Karolis Šarukas 8, Vytautas Pikalavičius ir Mintautas Bulanovas 6, Tomas Milinskas 5.

2017-02-24 21:17