Po pratęsimo „Mažeikiai“ pralaimėjo „Žalgirio“ dubleriams (0)

Mantas Šerkšnas rezultatyviausias komandoje (22 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pirmajam etapui einant į pabaigą „Mažeikių“ ekipai nepavyko pagerinti savo turnyrinės lentelės padėties. A. Rudžio auklėtiniai tik po pratęsimo namuose nusileido Kauno „Žalgirio“ dubleriams rezultatu 65:72 (12:17, 18:15, 13:18, 19:12, 3:10).

Pirmąjį ketvirtį ekipos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, o kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus - 8:8. Antrąją kėlinio pusę geriau sužaidė svečiai iš Kauno, Kristupo Žemaičio septyni taškai iš eilės lėmė penkių taškų atotrūkį (12:17).

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris-2“ padidino pranašumą iki dešimties (14:24), tačiau atkarpa 16:8 atsakė mažeikiškiai deficitą sumažino iki dviejų (30:32).

Trečiajame ketvirtyje svečiai spurtavo 4:12 ir atstatė pranašumą iki dešimties (34:44). Po trijų kėlinių mažeikiškiai turėjo septynių taškų deficitą (43:50).

Paskutinįjį kėlinį „Mažeikiai“ pradėjo atkarpa 6:0 ir sumažino atsilikimą iki minimalaus (49:50). Likus žaisti daugiau nei minutę Kostas Jonuška išvedė šeimininkus į priekį (61:60). Kristupas Žemaitis dviem baudų metimais persvėrė rezultatą kauniečių naudai (61:62). Rytis Biliartas pataikė vieną baudą ir rezultatą išlygino (62:62). Lemiamą ataką svečiai laikė kamuolį iki laiko pabaigos, tačiau rezultatyvios atakos suregzti nesugebėjo, komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimą svečiai iš Kauno pradėjo dviem tritaškiais (62:68). Mantas Šerkšnas taip pat atsakė tolimu metimu (65:68). Aistringai sirgalių palaikomiems mažeikiškiams nepavyko suregzti rezultatyvių atakų, o Marius Valinskas dviem baudų metimais įtvirtino svečių pergalę (65:72).

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 22, Rytis Biliartas 9, Arūnas Mikalauskas 8, Kostas Jonuška, Tomas Miškinis ir Ernestas Bružas po 6, Aidas Einikis 5, Justinas Olechnavičius 3.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 20, Kristupas Žemaitis 17, Gytis Masiulis 11, Marius Valinskas 7, Matas Jogėla ir Martynas Arlauskas po 5, Grantas Vasiliauskas 4, Elvis Juozaitis 3.

2017-02-18 19:00