„Mažeikiai“ nepasipriešino namuose (1)

Kostas Jonuška rezultatyviausias komandoje (19 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (13/22) nesugebėjo pasipriešinti namuose. A. Rudžio treniruojami mažeikiškiai pralaimėjo rezultatu 67:81 (17:22, 28:17, 11:15, 11:27).

Pirmojo ketvirčio pirmoje pusėje rezultatas buvo lygus - 10:10, tačiau svečiai iš Palangos sužaidė atkarpa 7:12 ir kėlinį užbaigė pirmaudami penkių taškų skirtumu (17:22).

Antrąjį ketvirtį palangiškiai pradėjo atkarpa 0:8 ir susikrovė trylikos taškų pranašumą (17:30). Savų sirgalių palaikomi „Mažeikiai“ atsakė atkarpa 28:9 ir kėlinį užbaigė pirmaudami šešiais taškais (45:39).

Trečiojo ketvirčio šeštąją minutę mažeikiškiai vis dar pirmavo šešių taškų skirtumu (54:48), bet du taiklūs Raijon Travell Kelly tritaškiai rezultatą išlygino (54:54). Trečiasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant dviejų taškų skirtumu (56:54).

Iki ketvirtojo kėlinio vidurio palangiškiai persvėrė rezultatą (61:62), o vėliau surengė atkarpą 6:19. „Mažeikių“ ekipai teko pripažinti „Palangos“ pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:81.

„Mažeikiai“: Kostas Jonuška 19, Mantas Šerkšnas 11, Tomas Miškinis 8, Aidas Einikis, Rytis Biliartas, Ernestas Bružas po 7, Arūnas Mikalauskas 5, Robertas Žibikas 2, Justinas Olechnavičius 1.

„Palanga“: Mantvydas Stašelis 19, Žygimantas Šimonis 12, Kevin Miles Davis 9, Aurimas Urbonas, Raijon Travell Kelly, Antanas Bertašius po 8, Mindaugas Reminas, Antanas Montrimavičius po 6, Vitalijus Kozys 5.

2017-02-17 21:05