Šilutės Šilutė - Mažeikių Mažeikiai

„Mažeikiai“ nugalėjo „KTU“ ekipą (0)

Rytis Biliartas rezultatyviausias komandoje (19 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (12/21) sugrįžo į pergalių kelią. Mažeikiškiai namuose 79:64 (22:10, 23:28, 12:14, 22:12) pranoko Kauno KTU (12-20) ekipą.

Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Rytis Biliartas, o svečiams Jaunius Davniukas (3:2). „Mažeikiai“ jau nuo pirmųjų rungtynių minučių įsiveržė į priekį ir iki pirmojo ketvirčio pabaigos susikrovė dvylikos taškų pranašumą (22:10).

Antrajame kėlinyje KTU krepšininkai spurtavo 7:20 ir jau pirmavo vieno tašku skirtumu (29:30), tačiau savų sirgalių palaikomi mažeikiškiai atsakė atkarpa 11:0 ir atotrūkį atstatė iki vienuolikos (41:30). Pirmoji rungtynių pusė baigėsi šeimininkams pirmaujant septynių taškų skirtumu (45:38).

Trečiajame ketvirtyje „Mažeikių“ persvara išaugo iki keturiolikos (57:43), bet atkarpą 0:9 sužaidę KTU krepšininkai deficitą sumažino iki penkių (57:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė vienas taškas (57:56), tačiau „Mažeikiai“ atkarpa 22:4 susikrovė devyniolikos taškų pranašumą (79:60) ir užtikrintai nugalėjo Kauno KTU ekipą rezultatu 79:64

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 19, Aidas Einikis 17, Justinas Olechnavičius ir Ernestas Bružas - po 13, Tomas Miškinis 8, Kostas Jonuška 4, Robertas Žibikas 3, Mantas Šerkšnas 2.

KTU: Jaunius Davniukas 14, Deividas Pogužinskas 10, Martynas Zigmantavičius ir Matas Sapiega - po 9, Airidas Giedraitis ir Justinas Marcinkevičius - po 7, Edvinas Ignatavičius ir Matas Staniukaitis - po 4.

2017-02-10 21:20