Šilutės Šilutė - Mažeikių Mažeikiai

„Mažeikiai“ suklupo antrąjį kartą iš eilės (0)

Rytis Biliartas rezultatyviausias komandoje (18 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (11/20) patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Žemaičiai išvykoje rezultatu 73:85 (17:23, 26:13, 19:24, 11:25) nusileido „Palangos“ (15/16) ekipai.

Pirmuosius taškus svečiams pelnė Rytis Biliartas, o šeimininkams Aurimas Urbonas (2:3). Jau nuo pat pirmųjų ketvirčio minučių „Palanga“ spurtavo 8:16 ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą, kurį iki kėlinio pabaigos mažeikiškiai sumažino iki šešių (17:23).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Mažeikiai“ spurtavo 14:3 ir įsiveržė į priekį (31:26), o iki kėlinio pabaigos persvarą padidino iki septynių (43:36).

Iki trečiojo ketvirčio vidurio „Mažeikiai“ pirmavo dešimties taškų skirtumu (54:44), tačiau šeimininkai spurtavo 15:4 ir persverė rezultatą (59:58). Trečiąjį kėlinį „Mažeikiai“ užbaigė pirmaudami dvejais taškais (62:60).

Paskutinįjį ketvirtį „Palanga“ pradėjo atkarpa 0:8 ir susikrovė keturių taškų pranašumą (64:68). „Mažeikiams“ deficito sumažinti nepavyko, o „Palanga“ šventė pergalę rezultatu 73:85.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 18, Kostas Jonuška 16, Justinas Olechnavičius 14, Arūnas Mikalauskas 9, Tomas Miškinis 8, Tautvydas Paliukėnas ir Aidas Einikis po 3, Ernestas Bružas 2.

„Palanga“: Raijon Kelly 23, Aurimas Urbonas 20, Žygimantas Šimonis 12, Antanas Bertašius 10, Mantvydas Stašelis 9, Antanas Montrimavičius 5, Eimantas Maksvytis ir Vitalijus Kozys po 3.

2017-01-28 18:48