„Mažeikiams“ teko pripažinti „Žalgirio“ dublerių pranašumą (0)

Rytis Biliartas rezultatyviausias komandoje (14 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (11/19) įsirašė devynioliktąjį pralaimėjimą. A. Rudžio auklėtiniams teko pripažinti Kauno „Žalgiris-2“ (16/14) pranašumą rezultatu 60:77 (16:17, 14:31, 12:18, 18:11).

Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Laurynas Birutis ir Gytis Masiulis, o mažeikiškiams Rytis Biliartas ir Tomas Miškinis (4:4). Pirmajame ketvirtyje nė vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo (16:17).

Iki antrojo ketvirčio vidurio „Žalgiris-2“ pirmavo vienu tašku (28:29), bet sužaidę atkarpą 2:19 pranašumą padidino iki aštuoniolikos (30:48).

Trečiajame kėlinyje šeimininkų atotrūkis padidėjo iki dvidešimt keturių (42:66).

Ketvirtajame kėlinyje „Mažeikiams“ nepavyko deficito sumažinti, tad pastariesiems teko pripažinti „Žalgirio“ dublerių pranašumą.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 14, Arūnas Mikalauskas 11, Ernestas Bružas 9, Justinas Olechnavičius 8, Aidas Einikis 7, Tomas Miškinis 5, Robertas Žibikas, Tautvydas Paliukėnas ir Kostas Jonuška po 2.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas ir Matas Jogėla po 12, Volodymyr Markovetskyy 11, Laurynas Birutis 10, Gytis Masiulis ir Martynas Arlauskas po 8, Marius Valinskas 6, Grantas Vasiliauskas ir Kristupas Žemaitis po 4, Lukas Uleckas 2.

2017-01-27 22:21