„Mažeikiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU“ (1)

Rezultatyviausias Mantas Šerkšnas (24 tšk.)
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (10/17) pergalingai pradėjo antrąjį etapą. Aloyzo Rudžio auklėtiniai svečiuose 74:67 (20:10, 17:15, 16:23, 21:19) nugalėjo Kauno „KTU“ (9/18) ekipą.

Pirmuosius taškus svečiams pelnė Rytis Biliartas, o šeimininkams Deividas Pogužinskas (1:2). Ketvirčio viduryje rezultatas buvo lygus (8:8), tačiau „Mažeikiai“ spurtavo 12:2 ir pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami dešimties taškų pranašumą (20:10).

Antrojo ketvirčio pradžioje „KTU“ sumažino atsilikimą iki septynių (23:16), bet mažeikiškiai iki kėlinio pabaigos pranašumą atstatė iki dvylikos (37:25).

Iki trečiojo kėlinio vidurio „Mažeikiai“ sugebėjo susikrauti penkiolikos taškų pranašumą (48:33), tačiau šeimininkai sužaidė atkarpą 5:15 ir jau alsavo mažeikiškiams į nugarą atsilikdami penkiais taškais (53:48).

Ketvirtąjį ketvirtį „KTU“ pradėjo atkarpa 0:10 ir jau pirmavo penkių taškų skirtumu (53:58), bet rungtynių pabaigą atkarpa 21:9 sužaidę „Mažeikiai“ išsivežė pergalę iš Kauno.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 24, Justinas Olechnavičius 20, Rytis Biliartas ir Aidas Einikis po 9, Robertas Žibikas ir Tomas Miškinis po 5, Ernestas Bružas 2.

„KTU“: Deividas Pogužinskas 18, Artūras Pelšas 12, Airidas Giedraitis 9, Julius Kigas ir Jaunius Davniukas 8, Paulius Knyza 5, Medas Kuprijanovas 4, Martynas Zigmantavičius 3.

2017-01-13 21:55